Další oblíbené země

Další oblíbené země

Zde popíšu další oblíbené země pro dovoz vozů za výhodné ceny.

Rakousko

Nákup aut z Rakouska není tak známý jako nákup auta z Německa. Vyplácí se zejména lidem, kteří bydlí blízko Raských hranic. Ceny vozidel z Rakouska

Itálie

Pokud plánujete pořízení auta z Itálie je třeba si uvědomit, že auto může být jak z teplého jihu, kde podvozek auta nepoznal sůl - což je pro auto plus. Nebo z hor na severu, kde nejenže auto jezdilo často po solených komunikacích, ale motor byl namáhat v horách.

Belgie a Nizozemí

Další země EU výhodné svou cenou vozidel pro dovoz.

Švýcarsko

Švýcarsko je vzdálenější od Česka než Německo nebo Rakousko, ale vyplácí se zejména při výběru drahších vozů s velkou výbavou, lepším motorem či pohonem všech čtyř kol. Švýcarsko není zemí EU.

USA

Drahší vozidla z USA jsou často výhodná svou cenou, ale také jistou exkluzivitou. Ovšem při objednávání dovozu z USA bych se zajímal o dobu čekání a případnou cenu servisu auta.

Zásady ochrany soukromí (privacy policy) - cookies Toto není web dovozce vozidel, jedná se o neoficiální informační web zaměřený na tématiku dovozu vozidel. Autor neodpovídá za správnost informací a za případné problémy způsobené chováním podle těchto informací.