Doprava - převozní značky

Doprava - převozní značky

Vůz si můžete dovézt na převozních značkách s omezenou platností (tzn. že jej budete řídit a dojede s ním až domů). Pokud vůz nakupujete v seriozním a zkušeném bazaru je obvykle zvykem, že Vám bazarista převozní značky a věci k tomu potřebné vybaví.
Přináším zde stručné info pro případ, že se tak nestane nebo pro případ nákupu od soukromé osoby. Podmínkou je platná technická kontrola auta a mezinárodní pojištění s dokladem zelená karta, předpokládejme, že auto technickou kontrolu má tak ještě na úřad uzavřít pojištění a pro převozní značky. Požadujte mezinárodní značky (s červeným pruhem) a nebo převozní značky po Německu, které by ovšem měly tolerovat země EU - nemám to ověřeno (se žlutým pruhem). Kromě registračních značek získáte po kontrole upevnění značek od úředníka exportní průkaz.

Zásady ochrany soukromí (privacy policy) - cookies Toto není web dovozce vozidel, jedná se o neoficiální informační web zaměřený na tématiku dovozu vozidel. Autor neodpovídá za správnost informací a za případné problémy způsobené chováním podle těchto informací.