Německé inzertní weby

Německé inzertní weby

Pokud zamýšlíte se podívat na nabídku vozů v Německu nebo ji chcete srovnat s nabdíkou v Česku určitě hledáte, kde stránky s Německou inzercí nalézt.

Mezi nejpoužívanější a největší německé inzertní motoristické stránky patří Mobile.de dostupné z adresy www.mobile.de a AutoScout24.de dostupné internetové adresy www.autoscout24.de. U obou těchto internetových stránek lze přepnout jazyk na češtinu a většina stránek bude přeložena do češtiny a pro lidi, kteří neumí Německy tedy přístupnější. Ovšem není přeloženo stoprocent obsahu webu, protože dodatkové popisky vozidel, které vyplňují samotní prodejci jsou v jejich rodném jazyce - obvykle tedy němčině.
Nicméně počítejte s tím, že pokud plánujete cestu pro auto do Německa ve vlastní řežii musíte mít s sebou někoho kdo německy umí. Pokud ne, raději si nechte auto dovézt za poplatek od specializované firmy nebo autobazary.

V době, kdy nebyl natolik rozšířený internet byl nákup vozů z Německa ještě obtížnější. Obvykle se jezdilo do autobazarů v městečkách blízko k hranicím a zde si lidé vybírali z dostupné nabídky. Čili neměli předem vybraný konkrétní auto.

Zásady ochrany soukromí (privacy policy) - cookies Toto není web dovozce vozidel, jedná se o neoficiální informační web zaměřený na tématiku dovozu vozidel. Autor neodpovídá za správnost informací a za případné problémy způsobené chováním podle těchto informací.